Jepet me Qera Ambjent me sip 80m2

Jepet me Qera Ambjent me sip 80m2

Jepet me Qera Ambjent me sip 80m2

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Me qera

€700 muaj

  • WhatsApp Image 2020-06-08 at 09.36.58
  • WhatsApp Image 2020-06-08 at 09.36.59
  • WhatsApp Image 2020-06-08 at 09.37.00

ID e Pronës :

 VR-5241

Dhoma
1
Banjë
1
Sipërfaqe
80 m2

Përshkrimi

“Qera”

?Ambjent Zyre me siperfaqe 80m2.

Zyra ndodhet prane rr se Elbasanit, Pallati i Alpha Bank, kati i 3 banim, buze rruge. Vendodhja e ketij ambjenti favorizon bizneset si noter, kontabilist, studio vleresimi, marketing, IT-Programime si dhe biznese te tjera te kesaj kategorie.

?Adresa:Rr. Elbasanit

? Çmimi : 700 € / muaj

Prona në Hartë

Agent Xhoi Kadriu

Mobile : +3550672222268

Prona të Ngjashme

Apartament 1+1+Banjo+Ballkon

“Qera” ?Apartament 1+1 +Banjo+Ballkon   siperfaqe.65 m2. Kati-4 i nje pallati…

Bedrooms
1
Bathrooms
1
Area
65 m2
Me qera

€450

sqAlbanian
WhatsApp chat